Otomatik Şanzıman

Otomatik şanzıman, nissan motorlu aracınızı sürerken belli bir motor devir hızı için, tekerleklerin devir hızının kademeli olarak, motor gücünü ileten dişlileri değiştirerek yükseltilmesi ya da alçaltılması işleminde sürücünün işini kolaylaştıran bir mekanizmadır.

Otomatik şanzımanı birbirine geçmiş dişililer gibi düşünebilirsiniz. Her vites konum değişimi sırasında dişliler arasında sürtünmeden kaynaklı otomatik şanzıman parçası üzerinde de yıpranmalar oluşur.

Nissan otomatik şanzıman sistemlerine müdahale eden uzman personelimiz otomatik şanzıman sorunlarında kontrollerini gerçekleştirerek bu süreçte müşterilerine aydınlatıcı bilgiler verir. Burada orjinal yedek parça ile değişim işlemleri yapılabileceği gibi özel işçilikler ile de tamir etmenin yolları bulunabilmektedir.

Üçler otomotiv olarak müşterimizin güvenli sürüş deneyimini sağlamak birincil görevimizdir.

Müşteri Güveni ve Memnuniyeti

Üçler Otomotiv olarak bu döneme siz değerli müşterilerimizin güveni ve referansı ile geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Nissan marka araçlarınıza gereken değeri özveriyle veriyoruz. Ailenizi, iş arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi taşıdığınız araca gereken tüm hassasiyet Üçler Otomotiv Ustalarında. Gelin bu güveni artıralım. Sizleri de Üçler Otomotiv ailesine bekliyoruz.

© Copyright 2024 | Tüm hakları saklıdır.