Periyodik Bakım

Üçler Otomotiv, Nissan marka araçlar için periyodik bakım hizmeti sunmaktadır. Bakım kapsamında aracınızın km bilgisine ve ömrüne göre periyodik olarak değiştirilmesi gereken parçaların değişimi yapılmaktadır. Aracınız lift üzerine kaldırılarak aracın alt sistemleri kontrol edilir.

Nissan özel yazılımı ile aracınızın beynine bağlantı kurularak geçmiş hatalar incelenir. Bu hatalara ilişkin alınması gereken önlemler varsa bunlar belirtilir.

Aracınızın akü değerleri profesyonel ölçüm cihazları ile kontrol edilerek ömrü ve şarj değerlerine bakılır. Değiştirilmesi gerektiği durumda hızlı bir şekilde değiştirme işlemleri yapılır.

Üçler Otomotiv, Nissan periyodik bakım hizmeti ile müşterilerinin özgüvenini kazanmış, güvenli sürüşlerin sağlanması için yılların vermiş olduğu deneyimleri müşterilerine aktarmaktadır.

Sizlerde Nissan periyodik bakım hizmeti hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, randevu formumuzu doldurarak detaylı bilgiler için müşteri temsilcimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Keyifli ve sağlıklı sürüşler dileriz.

Müşteri Güveni ve Memnuniyeti

Üçler Otomotiv olarak bu döneme siz değerli müşterilerimizin güveni ve referansı ile geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Nissan marka araçlarınıza gereken değeri özveriyle veriyoruz. Ailenizi, iş arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi taşıdığınız araca gereken tüm hassasiyet Üçler Otomotiv Ustalarında. Gelin bu güveni artıralım. Sizleri de Üçler Otomotiv ailesine bekliyoruz.

© Copyright 2024 | Tüm hakları saklıdır.