ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

NİSSAN QASHQAİ KRANK KASNAĞI YEDEK PARÇA

Krank mili kasnağı, aracın marka ve modeline göre değişik boylarda olabilen v kayışı aracılığıyla gerekli birimlere güç aktaran v kayışı kasnağının ve diğer kasnakların dönmesini sağlayan kasnağın adıdır.

Krank Kasnağının Değiştirilmesi Gerektiğini Gösteren Belirtiler Motorda fark edilir bir titreşim olabilir. Motordan garip bir ses geliyorsa. Lastik yuvanın kırıldığı gözle görülürse. Kasnak motordan düşerse.

nissan üçler

 

Nissan Qashqai araçlarınız için Qashqai Krank Kasnağı Yedek Parça ürününü Üçler Otomotiv güvencesi ile bizlerden tedarik edebilirsiniz. Uzman personelimiz satın aldığınız orjinal yedek parça ürününün montajını da gerçekleştirerek müşterilerine güvenli sürüşler diler. Üçler otomotiv, nissan orjinal yedek parça hizmeti ile müşterilerinin her zaman yanında yer alır.

Anadolu yakası nissan özel servis merkezi olarak müşterilerimizin 7/24 yanında yer alırız. Bu sayede Üçler Otomotiv müşterisi olsun veya olmasın Nissan acil yol yardım hizmeti ile de müşterilerinin yanında yer alır.

Nissan Orjinal yedek parça montaj hizmeti ile Üçler otomotiv işçilik kalitesi birleşerek aracınızı güven içerisinde kullanmanız sağlanmış olur. Nissan yedek parça hizmetinde Üçler Otomotiv’i tercih ederek sizlerde fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İnceleyebilirsiniz.

© Copyright 2024 | Tüm hakları saklıdır.