NİSSAN X-TRAİL ARKA FREN BALATALARI

Nissan X-Trail Arka Fren Balataları Yedek Parça

Fren balatası, otomotiv ve diğer alanlarda kullanılan bir disk fren bileşenidir. Fren balataları sürtünme ile otomobilin kinetik enerjisini termal enerjiye dönüştürür. Fren balatası fren kaliperi ile disk arasında yer alır.

 

nissan üçler

 

Nissan X-Trail araçlarınız için X-Trail Arka Fren Balataları Yedek Parça ürününü Üçler Otomotiv güvencesi ile bizlerden tedarik edebilirsiniz. Uzman personelimiz satın aldığınız orjinal yedek parça ürününün montajını da gerçekleştirerek müşterilerine güvenli sürüşler diler. Üçler otomotiv, nissan orjinal yedek parça hizmeti ile müşterilerinin her zaman yanında yer alır.

Anadolu yakası nissan özel servis merkezi olarak müşterilerimizin 7/24 yanında yer alırız. Bu sayede Üçler Otomotiv müşterisi olsun veya olmasın Nissan acil yol yardım hizmeti ile de müşterilerinin yanında yer alır.

Nissan Orjinal yedek parça montaj hizmeti ile Üçler otomotiv işçilik kalitesi birleşerek aracınızı güven içerisinde kullanmanız sağlanmış olur. Nissan yedek parça hizmetinde Üçler Otomotiv’i tercih ederek sizlerde fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İnceleyebilirsiniz.

© Copyright 2024 | Tüm hakları saklıdır.