NİSSAN X-TRAİL ARKA FREN DİSKLERİ

Nissan X-Trail Arka Fren Diski Yedek Parça

Araçların fren sisteminin bileşenlerinden birisi olan fren diski Fren balatası ile karşılıklı olarak çalışır. Yavaşlama ve durma eylemini başlatmak için frene bastığınızda ilk hamleyi yapan fren balatası, fren diski üzerinde sürtünmeyi başlatacaktır. Fren diski sürtünmenin başlatıldığı yerdir. Aracınızın sağ sol yapmadan düzgün bir şekilde durmasını sağlayan parçaya fren diski denir.

Fren diski ömrü ne kadardır?

Fren diskleri balatalar zamanında değiştirildiği taktirde çok çabuk deforme olan ya da bozulan bir parça değildir. Fren diskleri normal şartlar göz önüne alındığında 60.000 – 80.000 km aralığında bir ömre sahiptir. Diskinizin ömrünü kişisel kullanım alışkanlıklarınızla uzatıp kısaltabilirsiniz. Sert ve spor kullanım gerçekleştiriyorsanız fren diskleri çok daha erken deforme olacaktır. Sakin ve yumuşak bir kullanım diskiniz ömrünü uzatacaktır.

 

nissan üçler

 

Nissan x-Trail araçlarınız için X-Trail Arka Fren DiskleriYedek Parça ürününü Üçler Otomotiv güvencesi ile bizlerden tedarik edebilirsiniz. Uzman personelimiz satın aldığınız orjinal yedek parça ürününün montajını da gerçekleştirerek müşterilerine güvenli sürüşler diler. Üçler otomotiv, nissan orjinal yedek parça hizmeti ile müşterilerinin her zaman yanında yer alır.

Anadolu yakası nissan özel servis merkezi olarak müşterilerimizin 7/24 yanında yer alırız. Bu sayede Üçler Otomotiv müşterisi olsun veya olmasın Nissan acil yol yardım hizmeti ile de müşterilerinin yanında yer alır.

Nissan Orjinal yedek parça montaj hizmeti ile Üçler otomotiv işçilik kalitesi birleşerek aracınızı güven içerisinde kullanmanız sağlanmış olur. Nissan yedek parça hizmetinde Üçler Otomotiv’i tercih ederek sizlerde fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İnceleyebilirsiniz.

© Copyright 2024 | Tüm hakları saklıdır.